Виробництво


На виробництві компанії BISCOTTI встановлено високоякісне обладнання найкращих європейських виробників, які поєднують у собі досвід та унікальну комбінацію знань при виробництві свого обладнання.

Розробкою технологій та запуском високоякісних кондитерських виробів у компанії BISCOTTI займаються спеціалісти, які пройшли атестацію та навчання за кордоном. Головні технологи компанії мають п'ятнадцяти- та двадцятирічний досвід в кондитерській галузі.

Компанія постійно працює над удосконаленням та розробкою нових видів продукції, консультуючись з найкращими спеціалістами в галузі кондитерського мистецтва.

Для виготовлення тістечок, бісквітів та виробів із дріжджового тіста компанія BISCOTTI використовує виключно ручну роботу та залучає найкращих спеціалістів у своїй галузі. Представлені на ринку кондитерські вироби компанії BISCOTTI виготовлені за найсучаснішими технологіями та згідно ДСТУ.

Компанія BISCOTTI використовує лише високоякісну сировину найкращих сертифікованих українських виробників. Якість вхідної продукції забезпечується контролем на всіх етапах – від приймання сировини до зберігання продукту на складі.

Незалежно від того, де ви купуєте продукцію BISCOTTI, вона завжди має незмінно високий рівень якості!

Ми використовуємо тільки свіжі та натуральні продукти: свіжі або свіжоморожені фрукти, борошно вищого ґатунку, яйця, сиркову масу.

Щоранку ми постачаємо свіжовипечену продукцію в магазини!

Продукція не залежується на складах і в найсвіжішому вигляді доставляється на полиці магазинів максимально до 12-ти годин після випічки.

Процес випікання тістечок